fbpx

+370 684 69007

ABC Namų Dizainai

Sužinok daugiau apie populiariausius mūsų dizainus arba susisiek, jei nori pamatyti daugiau dizainų.

ABC Namas 80

Energinė klasė – A++

Naudingas plotas – 80 m²

Kambarių skaičius – 3

ABC Namas 90

Energinė klasė – A++

Naudingas plotas – 90 m²

Kambarių skaičius – 3

ABC Namas 100

Energinė klasė – A++

Naudingas plotas – 100 m²

Kambarių skaičius – 3

ABC Namas 110

Energinė klasė – A++

Naudingas plotas – 110 m²

Kambarių skaičius – 5

ABC Namas 115

Energinė klasė – A++

Naudingas plotas – 115 m²

Kambarių skaičius – 4

ABC Namas 127

Energinė klasė – A++

Naudingas plotas – 127 m²

Kambarių skaičius – 3

ABC Namas 142

Energinė klasė – A++

Naudingas plotas – 142 m²

Kambarių skaičius – 5

ABC Namas 145

Energinė klasė – A++

Naudingas plotas – 145 m²

Kambarių skaičius – 4

ABC Namas 148

Energinė klasė – A++

Naudingas plotas – 148 m²

Kambarių skaičius – 4

ABC Namas 150

Energinė klasė – A++

Naudingas plotas – 150 m²

Kambarių skaičius – 4

ABC Namas 168

Energinė klasė – A++

Naudingas plotas – 168 m²

Kambarių skaičius – 4

ABC Individualus

Neradandi tinkamo dizaino? Ateik su savo projektu arba susiprojektuok naują namą.

Apie ABC Namą

ABC namo technologija – tai tvarus ilgaamžis mūrinis namas, atlaikantis laiko išbandymus, kuriems pasiduoda rastiniai namai ar karkasiniai namai. Namo viduje sumontuota ekologiška ir ekonomiška šildymo sistema, komforto teikia šildomos grindys, o visos statybos metu naudojamos PREMIUM klasės medžiagos. Aukšta medžiagų kokybė ir tradiciniai statybos sprendimai leidžia sukurti tvariausią Lietuvos rinkoje namą, kuris jums ir jūsų šeimai tarnaus labai ilgai.

Mums rūpi tokie „nematomi“ dalykai kaip šildomos grindys, po kuriomis nesikaupia pelėsis ir nedegių medžiagų naudojimas, kurios gaisro atveju gali išgelbėti jūsų gyvybę. 

Statybos darbus atliekame mobiliios apsauginės palapinės viduje, kurios dėka ABC standarto namas yra statomas sparčiai bet kokiu oru, todėl procesas vyksta greitai ir kokybiškai tiek vasarą, tiek žiemą.

 

Apie įkūrėją Aurelijų Bambalą

Namų statyba daugeliui yra susijusi su pinigais. Pastačiau, pardaviau, pasiėmiau pinigus. Taip nutinka, kai į statybą žiūrima tik kaip į verslą. Tačiau dažniausia žmogui ir jo šeimai namas, kurį jie nori pastatyti ar įsigyti, nėra tiesiog nekilnojamas turtas. Šis namas – tai jo kasdienis darbas, laikas, pinigai ir energija. Vieta, kur jis džiaugsis, ilsėsis, bus su savimi. Tai nepaprastai daug. Daug daugiau nei kada nors gali būti verslas. Tai yra švara ir ramybė mano bei kiekvieno įmonės darbuotojo viduje.

Tai suvokus tapo aišku, jog privalome dirbti vis geriau ir geriau, jog būtinas progresas. Turime dirbti geriausiai, o šioje srityje tai reiškia, kad mūsų namų statyba yra iš geriausių medžiagų ir patikimiausių sistemų, kai su mažiausiu medžiagų kiekiu per trumpiausią laiką pasiekiamas geriausias rezultatas. Iš laiko patikrintų sprendimų, su žmonėmis, kuriais pasitikime. Norime pateisinti žmonių viltis, kad jų skirtas laikas ir energija liktų ilgam, būtų skirta maloniam naudojimui ir teiktų džiaugsmą.

Mūsų namų statyba – tai atkaklus siekis, kad ABC namo vertė išliktų bei kiltų ir NT rinkos pardavimų prasme. Kad mūsų pastatytas namas stovėtų ir po 100 m., kai kapitalinio remonto dar neprireikė, nors tame pačiame pastate užaugo ne viena karta. O jei būstą įsigijote ne visam gyvenimui, toks namas yra puiki investicija, dėl kurios nereikia nerimauti ar abejoti. Tai mes vadiname kokybiška ramybe.

Dėl šių priežasčių mus mažai domina rąstiniai namai ar karkasinių namų statyba (tuo užsiėmėme nuo 2005 m.), kurie laikomi labai ekologiškais, bet laiko tarnavimo prasme reikalauja daug priežiūros ir eksploatacinių remonto kaštų. Turime patirties ir tvirtai žinome, jog minėtą vertę lengviausiai išlaiko mūrinis namas. Jis tarnauja ilgiausiai ir sunaudoja žymiai mažiau energijos gamybos ir eksploatacijos procesų metu. Ir būtent tai mums yra tikroji ekologija, nes tokių namų statyba leidžia sumažinti naudojamų medžiagų kiekį ir dabar, ir ateityje.

Todėl kai išgirstame klausimą, kiek kainuoja namo statyba, pinigų suma nėra tik skaičius. Tai yra ramybė dėl dabarties ir ateities, kad tai, kas mūsų sukurta, yra sukurta labai ilgam.

 

– ABC Namo įkūrėjas, Aurelijus Bambalas

50+ laimingų ABC savininkų

50+ klientų įvertinta 4.8/5

4.6/5

Visos teisės saugomos © ABC Namas 2008-2022