fbpx

+370 684 69007

Klientų atsiliepimai

Geri rezultatai ir klientų atsiliepimai yra mūsų bilietas į Jūsų ir Jūsų draugų širdis. Kitaip tariant, kuo labiau savo nauju ABC namu esate patenkinti Jūs – mūsų klientai – tuo daugiau savo draugų mus rekomenduosite, todėl kiekvienu klientu rūpinamės taip pat atsakingai ir nuoširdžiai.

Lauros atsiliepimas

“Puikus kokybės ir kainos santykis. Atsakingai savo darbą atliekanti komanda. Su ABC Namu kažkas iš aukščiau turbūt suvedė.”

Neringos atsiliepimas

“Labai rekomenduočiau kitiems, super! Darbuotojai tikri savo srities specialistai ir visada pasiruošę padėti ar atsakyti į klausimus.”

Kšyštofo atsiliepimas

“ABC Namą rinkomės nes jie vienintėliai siųlė tokį variantą. Gyvenam jau 8 mėnesius ir visa šeima labai patenkinta.”

Egidijaus atsiliepimas

“Apsilankėme jau pastatytuose ABC Namuose, patiko ką pamatėm ir ką žmonės papasakojo. Rekomenduočiau visiems.”

Lino atsiliepimas

“Rinkausi pagal intuinciją. Norėjau, kad viskas būtų vienose rankose ir kad patartų, nes statybose nieko nesuprantu. Rekomenduočiau.”

Mindaugo atsiliepimas

“Apžiūrėjome keletą pastatytų namų, patiko namo kokybė ir kaina bei naudojamos statybos ir apdailos medžiagos.”

Julijos atsiliepimas

“ABC Namas” yra labai profesionali ir prieinama finansiškai kompanija. Jie yra be galo organizuoti ir visada apgalvoja tris žingsnius į priekį. Neturim jokių rūpesčių statant namą. Jie pasirūpina viskuo!”

Mariaus atsiliepimas

“Patiko statymo filosofija, ekologiškumas bei paprasti ir protingi sprendimai. Labai siūlytume pabendrauti su komanda gyvai.”

Liucijos atsiliepimas

“Šviesu, erdvu ir labai šilta. Taip pat esu be galo patenkinta žmonišku Aurelijaus bendravimu ir pagalba po statybų!”

Algirdo atsiliepimas

“Pažįstu Aurelijų – daro gerai, greitai, užtikrintai. Rekomenduočiau visiems tikrai.”

Ingos ir Giedriaus atsiliepimas

“Norėjome kokybiško ir ekonomiško 4 kambarių namo šeimai. Gavosi be jokio streso vos per kelis mėnesius. Niekam neduodam 5 balų, bet beveik!”

Algimanto atsiliepimas

“Norėjome nedidelio ir kompaktiško namo tam, kad namas tarnautų mums, o ne mes namui. Žmogui nereikia tiek daug, kiek jis mano, kad jam reikia. Realybė pilnai atitiko mūsų lūkesčius.”

Petro atsiliepimas

“Senam name už mažesnio namo šildymą mokėdavau 3 kartus daugiau nei ABC name. Namą pastatė per pora mėnesių. Esu labai patenkintas rekuperacija, namo apšildinimu ir pastatymo kokybe.”

Arvydo ir Onutės atsiliepimas

“Iš pradžių galvojome apie sodybą, tačiau paskui nusprendėme, kad visgi nenorime gaišti laiko savaitgaliais ir norime nuosavo namo. ABC namą pasirinkome dėl kainos, išplanavimo ir kokybės.”

Giedrės ir Manto atsiliepimas

“Norėjome kokybės, kurią sunku rasti perkant iš antrų rankų… Kai išgirdome apie ABC Namą, tiesiog nupirkome sklypą ir savo namą turėjome po 4 mėn.”

Aidos atsiliepimas

“Neturėjau jokios patirties su statybomis, todėl labai nerimavau. ABC Namą rinkausi ne dėl technologijos, bet dėl rekomendacijų ir nuoširdaus bendravimo.”

Dariaus atsiliepimas

“Norėjau, kad pačiam nereiktų sukti galvos ir viskas būtų padaryta nuo A iki Z. Likom labai patenkinti tiek galutiniu rezultatu, tiek darbų valdymo efektyvumu ir greičiu. Ačiū!”

Ritoldo atsiliepimas

“Esam labai patenkinti kokybe ir kadangi laikas mums buvo labai svarbus ačiū už darbų efektyvumą ir kaip greitai pastatė! Rekomenduočiau visiems.”

Andriaus atsiliepimas

“Namo planavimas, paruošemieji dabai bei statybos vyko slandžiai greitai ir aiškiai, atsakydavo į visus rūpimus klausimus, pasiūlydavo nestandartinius sprendinius. Patenkinti su šeimyna jau metus gyvename ir negalime atsidžiaugti” 

Rasos atsiliepimas

“ABC NAMAS komanda puikiai išmano savo darbą, malonus bendravimas, pasižymi geru strateginiu mąstymu. Smagu kad dirba tokie darbštūs žmonės ir didelis AČIŪ, kad mano svajonę pavertėte gražia realybe. Rekomenduoju kas statotės namą, pati šauniausia komanda.”

Lauros atsiliepimas

“Puikus kokybės ir kainos santykis. Atsakingai savo darbą atliekanti komanda.”

Beno ir Sonatos atsiliepimas

“ABC Namo technologiją mums rekomendavo draugai ir sakė būtinai susisiekit su Aurelijum. Susisiekėm, pastatė namą ir visiškai nesigailim.”

Vaidoto atsiliepimas

“ABC namu pasitikiu jau nepirmo namo statyba, nes žinau, kad visada gausiu kokybišką daiktą ir greitai.” 

Vilmos atsiliepimas

“Norėjau mažo, šilto ir ekonomiško namo. ABC Namo dizainai būtent į tai ir orientuoti, todėl ir rinkausi. Tikrai rekomenduoju visiems.”

Algirdo atsiliepimas

“Jauna, šiuolaikiška, profesionalų komanda, įsigilina į kiekvieną klientą, jo poreikius ir galimybes. Padeda žmonėms įgyvendinti jų svajones..” 

Kęstučio ir Jūratės atsiliepimas

“Super patirtis, visai kitokia nei įsivaizdavome statant namus. Greita, malonus bendravimas ir aukšta kokybė. Labai rekomenduojam!”

Roberto ir Astos atsiliepimas

“Mums svarbiausia buvo greitis, kadangi pardavėm savo butą ir iššvaistėm daug laiko ieškodami pastatytų namų skelbimuose. Esam labai labai patenkinti savo nauju namu!”

Mindaugo atsiliepimas

Esame dėkingi ABC komandai už pastatytą tvirtą, šiltą ir gražu namą. Didžiausia padėka Aurelijui už kantrybę. Smagiausia, kad net ir pasibaigus statyboms bendraujame su Aurelijumi ir jaučiamės ABC Namas dalimi.

Dariaus atsiliepimas

“Kam pirkti pastatytą namą, jei gali pasistatyti savo per 3 mėnesius? Turi naują daiktą ir žinai viską apie jo kokybę. Ačiū!”

Justinos atsiliepimas

“Esu labai patenkinta ABC technologija, savo nauju namu ir visos komandos darbu. Penki balai ir totali pagarba!”

50+ laimingų ABC savininkų

50+ klientų įvertinta 4.8/5

4.6/5

Visos teisės saugomos © ABC Namas 2008-2022