+370 684 69007

Klientų atsiliepimai

Geri rezultatai ir klientų atsiliepimai yra mūsų bilietas į Jūsų ir Jūsų draugų širdis. Kitaip tariant, kuo labiau savo nauju ABC namu esate patenkinti Jūs – mūsų klientai, tuo daugiau savo draugų mus rekomenduosite, todėl kiekvieno klientu rūpinamės taip pat atsakingai ir nuoširdžiai.

Ingos ir Giedriaus atsiliepimas

“Labai jaukiai gyvenam jau 5 metus ir tikrai labai džiaugiamės! Turime dvi dukras todėl norėjome, kad abi turėtų po savo atskirą kambarį, taip pat visada svajojome apie didelę terasą.”

Algimanto atsiliepimas

“Norėjome nedidelio ir kompaktiško namo tam, kad namas tarnautų mums, o ne mes namui. Žmogui nereikia tiek daug, kiek jis mano, kad jam reikia. Realybė pilnai atitiko mūsų lūkesčius.”

Petro atsiliepimas

“Senam name už mažesnio namo šildymą mokėdavau 3 kartus daugiau nei ABC name. Namą pastatė per pora mėnesių. Esu labai patenkintas rekuperacija, namo apšildinimu ir pastatymo kokybe.”

Arvydo ir Onutės atsiliepimas

“Iš pradžių galvojome apie sodybą, tačiau paskui nusprendėme, kad visgi nenorime gaišti laiko savaitgaliais ir norime nuosavo namo. ABC namą pasirinkome dėl kainos, išplanavimo ir kokybės.”

Liucijos atsiliepimas

“Šviesu, erdvu ir labai šilta. Taip pat esu be galo patenkinta žmonišku Aurelijaus bendravimu ir pagalba po statybų!”

Aidos atsiliepimas

“Neturėjau jokios patirties su statybomis, todėl labai nerimavau. ABC Namą rinkausi ne dėl technologijos, bet dėl rekomendacijų ir nuoširdaus bendravimo.”

Giedrės ir Manto atsiliepimas

“Norėjome kokybės, kurią sunku rasti perkant iš antrų rankų… Kai išgirdome apie ABC Namą, tiesiog nupirkome sklypą ir savo namą turėjome po 4 mėn.”

Vaidoto atsiliepimas

“ABC namu pasitikiu jau nepirmo namo statyba, nes žinau, kad visada gausiu kokybišką daiktą ir greitai.” 

Kęstučio ir Jūratės atsiliepimas

“Super patirtis, visai kitokia nei įsivaizdavome statant namus. Greita, malonus bendravimas ir aukšta kokybė. Labai rekomenduojam!

Beno ir Sonatos atsiliepimas

“ABC Namo technologiją mums rekomendavo draugai ir sakė būtinai susisiekit su Aurelijum. Susisiekėm, pastatė namą ir visiškai nesigailim.”

Roberto ir Astos atsiliepimas

“Mums svarbiausia buvo greitis, kadangi pardavėm savo butą ir iššvaistėm daug laiko ieškodami pastatytų namų skelbimuose. Esam labai labai patenkinti savo nauju namu!”

Vilmos atsiliepimas

“Norėjau mažo, šilto ir ekonomiško namo. ABC Namo dizainai būtent į tai ir orientuoti, todėl ir rinkausi. Tikrai rekomenduoju visiems.”

Dariaus atsiliepimas

“Kam pirkti pastatytą namą, jei gali pasistatyti savo per 3 mėnesius? Turi naują daiktą ir žinai viską apie jo kokybę. Ačiū!”

Justinos atsiliepimas

“Esu labai patenkinta ABC technologija, savo nauju namu ir visos komandos darbu. Penki balai ir totali pagarba!”

50+ laimingų ABC savininkų

50+ klientų įvertinta 4.8/5

4.6/5

Visos teisės saugomos © ABC Namas 2022

Šiame puslapyje naudojami slapukai (cookies). Sužinoti daugiau.