Langai

 

Langai

 

ABC namų statyboje naudojame naujosios kartos PREMIUM klasės vokiškos langų sistemos langus „Kommerling 88 MD“. Šie langai pasižymi išskirtiniu ilgaamžiškumu, kokybe, tvirtumu bei puikiu dizainu. Jie idealiai tinka pasyviems namams ir A++ klasės namų statyboje, t. y. atitinka aukščiausius termoizoliacinius, sandarumo keliamus reikalavimus. Šiluminė „Kommerling 88 MD“ langų izoliacija atitinka pasyvaus namo ir A++ langų energinio naudingumo klasę. Rėmo Uf=0,95 W/(m2 K).  Lango rėmai ypač šilti ir stori (net 88 mm), turi 7 kameras, 3 tarpines, pasižymi tvirtumu bei patikimumu, tad garantuoja gerą šiluminę bei garso izoliaciją bet kokiomis oro sąlygomis.

 

 

Mūsų patirtis rodo, kad šio gamintojo langai šiandien pagal savo kainos ir kokybės santykį yra geriausi rinkoje, o mūsų serviso tarnyba dėl šių langų turi mažiausiai iškvietimų, susijusių su pogarantiniu aptarnavimu. Kitų gamintojų langus tekdavo nepalyginamai dažniau prižiūrėti. Langus galima komplektuoti su net iki 56 mm storio stiklo paketais arba užpildu.

Galite pasirinkti iš plataus spalvų spektro ir dangų: spalvotas plastikas, metalo ar medžio imitacijos. Gaminant langus, naudojama „IR-Reflex“ technologija. Ji sumažina lango profilio plėtimąsi nuo didelės temperatūros, o tai labai svarbu, jei norite, kad langas ilgai ir funkcionaliai tarnautų.

 

 

Mūsų patirtis rodo, kad geriau rinktis kuo šviesesnius langus. Tamsūs langai absorbuoja labai daug ultravioletinių spindulių, todėl pakyla paviršiaus temperatūra, kuri plastiką paveikia jį iškraipydama, deformuodama, o paviršius ilgainiui neatsisatato. Tamsių langų reguliavimas yra sudėtingas ir neefektyvus, nes deformuojantis plastikui, langus sureguliuoti visiems atvejams neįmanoma. Dėl šių priežasčių „ABC namas“ ir mūsų parneriai atsisakome montuoti juodus ar tamsius antracito atspalvio plastiko langus. Vietoje jų siūlome sumontuoti bet kokios spalvos, taip pat ir juodus ar antracito atspalvio, aliuminio konstrukcijų langus (aliuminio konstrukcijų langų kaina prasideda nuo 3 kartus brangesnių pasiūlymų už identiško ploto plastikinius langus). 

Klientų prašymu galime sumontuoti ir tamsių atspalvių langus klientui prisiimant atsakomybę ir suprantant galimus šalutinius poveikio rezultatus, t. y. sutinkant su specialia sutrumpinta garantija iki 12 mėnesių.

Įprastoje langų komplektacijoje įrengta apsauga nuo įsilaužimų. Jei saugumas jums yra itin svarbus prioritetas, galite pasirinkti iš papildomų apsaugos priemonių. 

 

Daugiau apie „Kommerling“ langus

 

„Kommerling“ – vienas seniausių ir didžiausių gamintojų, kuris plastikinių langų profilius gamina nuo 1974 m. Ilgametė patirtis ir atvirumas inovacijoms yra šios kompanijos sėkmės raktas.

 

„Kommerling“ langų rėmai visada komplektuojami su pilno kontūro plieniniais armavimais, o varčioje armavimai yra iki 2,5 mm storio. Tvirtas rėmų konstrukcijas užtikrina ir kiti patikimi techniniai sprendimai t.y, plastiko storis, kamerų forma, tarpinių medžaga ir t,t. Tai ypač svarbu norint, kad langas ilgai ir tinkamai tarnautų, ypač kalbant apie spalvotus langų rėmus, kurių plėtimasis nuo šilumos yra žymiai didesnis palyginus su baltos spalvos langais.

 

Techninė „Kommerling 88 MD“ informacija:

 

  • rėmo Uf = 0,95 W/(m2 K);

  • 7 kamerų sistema;

  • profilio storis 88 mm;

  • MD sandarinimo sistema (papildomos vidinės tarpinės rėme ir varčioje, dalijančios erdvę tarp rėmo ir varčios į dvi kameras ir pagerinančios termoizoliacines lango savybes);

  • tarpinės pagamintos iš TPS medžiagos, pasižyminčios padidintu patvarumu ir atsparumu atmosferos poveikiams ir UV spinduliams; jos įlydomos į profilį jau gamykloje, rėmo gamybos metu, ir gali būti keičiamos esant poreikiui;

  • galimas net iki 56 mm pločio stiklo paketas ar užpildas; trijų stiklų paketai su argono dujų užpildu ir naujos kartos selektyvine sistema, kuri dar geriau apsaugo nuo ultravioletinių spindulių ir dar labiau sulaiko šilumą;

  • naudojami itin kokybiški ir aksesuarų gausa pasižymintys austriški „Maco“ apkaustai;

  • be švino – "greenline". Kaip stabilizatoriai naudojami kalcis ir cinkas;

  • originalus vokiškas profilis gaminamas tik Vokietijoje, Pirmasens mieste.