fbpx

+370 684 69007

Grindinis šildymas, vandentiekio ir kanalizacijos jungtys iki prietaisų įrengiami kartu su plokštuminiais pamatais. Tokie statybos darbai įvyksta jau pirmąją savaitę.

Visuose ABC namuose yra sumontuotas grindinis šildymas ir naudojama standartinė grindų šildymo sistema. Šilumai užtikrinti naudojami kokybiški plastikiniai 18 mm arba 20 mm diametro vamzdeliai, kuriais teka skystis, turintis specialių priedų, saugančių sistemos dalis nuo korozijos ir dėvėjimosi.

Grindinis šildymas ir jo sistema turi minimalią 25 metų funkcinę garantiją.

Kokius privalumus suteikia ABC name esančios šildomos grindys, lyginant su kitomis sistemomis?

 ✔ Komfortas. Grindinis šildymas patalpoje užtikrina tolygų temperatūros paskirstymą. Jis suteikia žymiai didesnį komfortą – tik su šia šildymo sistema galima pasiekti optimalią ir tolygią +21-24° C grindų bei visos patalpos temperatūrą, todėl jūs ir jūsų vaikai namuose gali mėgautis šilta, malonia aplinka. ABC namuose įrengtas didelio tūrio, labai didelės masės radiatoriai (betono plokštė – 80 kv/m ABC name, nuo 17m3 – 29 000 kg), kurie tolygiai skleidžia ir ilgai išlaiko jums tinkamą temperatūrą. Beje, temperatūrą galite reguliuoti pagal savo pageidavimus.

 ✔ Ekonomiška. Gamintojai teigia, kad šildomos grindys yra saugios: vandens temperatūra šildymo sistemoje yra saugi avarijos atveju, t. y. žymiai mažesnė nei radiatoriuose (max. +42 laipsniai). Vadinasi, jūs sutaupote energetiniu požiūriu. Įvertinus, kokį efektą suteikia grindinis šildymas, jūsų išlaidos šildymui gali būti net iki 40 % mažesnės lyginant su konvekciniais šildytuvais.

 ✔ Praktiška ir sveika. Šildymas tiekiamas iš patalpos apačios, todėl namo langai nerasoja, o sienos nepelija.

 ✔ Paprasta. Interjero kūrimas, baldų išdėstymas žymiai supaprastėja, nes tokia šildymo sistema yra nematoma. Jūs išnaudojate visą gyvenamąjį plotą, nebereikia sukti galvos, kokiais baldais ar užuolaidomis paslėpti radiatorius, kur įkomponuoti gėles ar kitokius ypatingus poreikius turinčius daiktus, kuriems kenkia koncentruota radiatoriaus skleidžiama kaitra. 

 ✔ Jokių papildomų darbų. Jums nereikia rūpintis radiatorių valymu, tad kasdienė namų ruoša yra paprastesnė.

50+ laimingų ABC savininkų

50+ klientų įvertinta 4.8/5

4.6/5

Visos teisės saugomos © ABC Namas 2008-2022