Apie abc namą

 

„ABC namas“ - mūsų statomi specialiai suprojektuoti daugkartinio projekto namai

„ABC namas“ skirtas tiems, kurie vertina privatumą, savo laiką, pageidauja per trumpą laiką įsigyti kokybišką būstą už patrauklią kainą ir nenori išlaidauti prabangai. Išsamiai išstudijavę statybinių medžiagų rinką ir turėdami kompetetingų žinių apie šiuolaikines statybų technologijas galime Jums pasiūlyti optimalų statinį už mažą kainą.

 

Modernus, taupus ir šiltas

„ABC namas“ pritaikytas šaltai Lietuvos žiemai ir karštai vasarai. Viduje sumontuojama ekologiška ir ekonomiška švediška automatinė šildymo sistema „oras–vanduo“. Jaukios privačios valdos, terasa, savas kiemas – „ABC namas“ turi tai, ko reikia patogiai ir kokybiškai gyventi.

 

Galima pasirinkti namo dydį

Turime keturių skirtingų gyvenamojo ploto „ABC namo“ projektus - 80, 100, 120 ir 140 kv. m. Kompaktiškas 80 kv. m puikiai tiks mažoms šeimoms, o erdvesni 100, 120 ir 140 kv. m ploto „ABC namai“ patenkins didesnių šeimų poreikius.

 

Projektas pritaikomas kliento poreikiams

Visi „ABC namo“ projektai gali būti keičiami ir pritaikomi kliento poreikiams. Namas geografiškai suorientuojamas esamam arba būsimam žemės sklypui, parenkama pageidaujama sienų ir stogo konstrukcija bei danga, suprojektuojamos pageidaujamos vidinių patalpų pertvaros, inžineriniai tinklai, apdaila ir kita.