Stogas

DANGA 

ABC namo stogui dengti naudojame vieną žinomiausių ir populiariausių stogo dangos profilių. Klientas gali rinktis tarp „Ruukki 50 Plus“, „Ruukki 40“ arba „Ruukki 30“ kokybės klasių stogo dangų „Monterrey FEB Forma“. 

„Ruukki Monterrey“ stogo danga padengta ne mažesniu kaip 275 g/m2 apsauginiu cinko sluoksniu, kurio sudėtyje yra draugiškos aplinkai ir sveikatai medžiagos, nėra sunkiųjų metalų. ABC namo technologija leidžia rinktis tarp dažytos skardos, t. y. čerpių imitacijos, ir jums patinkančios spalvos iš gamintojo pateikto spalvyno. Stogo pakalimui naudojama „Ruukki“ metalinės perforuotos arba plastikinės medžio imitacijos dailylentės. Funkcinė stogo dangos garantija priklauso nuo to, kokią dangą pasirinksite: „Ruukki“ 30, 40 ar 50. Minėti skaičiai nurodo, kelių metų funkcinę garantiją suteiksime.

Siūlome 40 metų funkcinę garantiją visai stogo dangai, kai stogo dangą montuojame iš molinių ar betoninių čerpių ir be jokių garantinių išlygų. Stogo kaina, esant 150 m2 dengiamo ploto, pabrangsta tik 2900 Eu su PVM. Tokiu atveju turėsite stogo dangą mažiausiai trims jūsų šeimos kartoms (apie 75 metus).

 

UNIKALI DETALĖ

„Ruukki FEB Forma“ visų lakštų apačioje pagal bangas yra U formos perlenkimas į vidinę lakšto pusę, todėl lakštas užsibaigia ne aštria, o užapvalinta briauna. Dėl šios priežasties stogo danga atrodo žymiai storesnė nei įprastai, o gaminys yra tvirtesnis ir saugesnis. Toks stogas išsiskiria savo vaizdingomis bangomis, jo ilgaamžiškumas ženkliai padidėja.  

LIETVAMZDŽIŲ SISTEMA

Lietaus vandens nutekėjimo sistema pasirenkama pagal spalvą. Sistemos gamintojas – kompanija „Roofart“,  kuri klientams teikia išskirtinai platų latakų ir lietvamzdžių sistemų pasirinkimą. Sistema ne tik funkcionali, bet ir išskirtinai nepriekaištingos išvaizdos.

STOGO APŠILTINIMAS

Šilumos ir garso izoliacijai naudojame tik ekologiška perdangą, ne mažiau 420 mm Knauf SUPAFIL mineraline vatą. Kuri išlieka nedegi visą tarnavimo laiką, yra pralaidi vandens garams, vata netraukia drėgmės ir nepelija. Vatos sukritimas iki 1% (S1), mineralinėje vatoje bėgant laikui šilumos laidumo koeficientas nesikeičia. Medžiagos struktūra išlieka stabili, pluoštas, bei oro poros taip pat. 

Stogo konstrukcijos montuojamos iš medienos tašų arba dvitėjų stogo sijų.

Papildomas 50 mm ar 100 mm ar didesnis termoizoliacijos sluoksnis daromas pagal užsakovo pageidavimus. Mineralinę vatą galima keisti bet kokia kita kokybiška ir ekologiška termoizoliacine medžiaga, pagal kliento pageidavimus dėl to iš anksto susitarus

Kaminas skirtas tik užsakovo pečiukui, kuris bus sumontuotas pagal užsakovo norą ir už atskirą atlygį didžiojoje patalpoje. Kaminas virš stogo dangos išsikišęs ne mažiau 600 mm su cinkuoto dažyto metalo apvalkalu, po stogo danga  antra , iki vieno metro, detalė su vidiniu nerūdyjančio metalo vamzdžiu ir išoriniu cinkuoto plieno apvalkalu. Vidinis vamzdžių skersmuo 150mm. Kamino pabaiga paliekama su atviru sujungimu virš perdangos. Tolimesni pajungimo darbai ir papildomos detalės nei į vieną siūlomo ABC namo varianto sąmatą neįtraukti ir skaičiavimuose jų nėra. Kiti kaminai reikalingi keičiant ABC namo šildymo katilo tipą į kainą neįtraukti. Keičiant katilo tipą iš šilumos siurblio į dujinį katilą užsakovui kompensuojama dalis yra 1700eu be PVM. Dujotiekio projektavimo, tiesimo, pajungimo darbai neįtraukti.

KAMINAI

Kaminas skirtas tik užsakovo pečiukui, kuris bus sumontuotas pagal užsakovo norą ir už atskirą atlygį didžiojoje patalpoje. Kaminas virš stogo dangos išsikišęs ne mažiau 600mm su cinkuoto dažyto metalo apvalkalu, po stogo danga  antra , iki vieno metro, detalė su vidiniu nerūdyjančio metalo vamzdžiu ir išoriniu cinkuoto plieno apvalkalu. Vidinis vamzdžių skersmuo 150mm. Kamino pabaiga paliekama su atviru sujungimu virš perdangos. Tolimesni pajungimo darbai ir papildomos detalės nei į vieną siūlomo ABC namo varianto sąmatą neįtraukti ir skaičiavimuose jų nėra. Kiti kaminai reikalingi keičiant ABC namo šildymo katilo tipą į kainą neįtraukti. Keičiant katilo tipą iš šilumos siurblio į dujinį katilą užsakovui kompensuojama dalis yra 1700eu be PVM. Dujotiekio projektavimo, tiesimo, pajungimo darbai neįtraukti.