fbpx

+370 684 69007

Stogo danga

Stogo danga, kurią ABC namas naudoja statybos metu, priklauso vienai žymiausių ir populiariausių stogo dangos gamintojų „Ruukki“. Stogo danga, kurią galite pasirinkti, – tai:

✔„Ruukki 50 Plus“

✔ „Ruukki 40“

✔ „Monterrey FEB Forma“ (atitinka „Ruukki 30“ metų garantijos klasę)

Stogo danga „Ruukki Monterrey“ yra padengta ne mažesniu kaip 275 g/m2 apsauginiu cinko sluoksniu, kurio sudėtyje nėra sunkiųjų metalų, tad ji yra draugiška žmonėms ir gamtai.

Jūs galite rinktis tarp dažytos skardos, t. y. čerpių imitacijos, ir jums patinkančios spalvos iš gamintojo pateikto spalvyno.

Stogo pakalimui naudojamos „Ruukki“ metalinės perforuotos arba plastikinės medžio imitacijos dailylentės.

Stogas, kurio statybai naudojama „Ruukki“ produkcija, pasižymi unikalia detale, vadinama „Ruukki FEB Forma“. Šios technologijos dėka stogas neturi aštrių briaunų, o yra užapvalintais kraštais. Nupjautas skardos lakšto kampas užlenkiamas į vidų – tokiu būdu stogas yra labiau apsaugotas nuo aplinkos poveikio. Jis atsparesnis korozijai, ilgiau tarnauja. Be to, tokio dizaino stogas atrodo vizualiai užbaigtas bei išties išraiškingas.

Stogo danga, kaip ir dauguma ABC namo statybai panaudotų medžiagų, turi garantiją, kuri priklauso nuo to, kokią dangą pasirinksite: „Ruukki“ 30, 40 ar 50. Minėti skaičiai nurodo, kelių metų funkcinė garantija suteikiama. ABC NAMAS siūlo 50 m. funkcinę garantiją visai stogo dangai, kai stogo danga montuojama iš molinių, betoninių čerpių. Stogo danga ir jos kaina, esant 150 m2 dengiamo ploto, pabrangsta tik 4500 EUR su PVM. Tokiu atveju šitokia stogo danga džiaugsis mažiausiai 3 jūsų šeimos kartos (apie 75 m.). Beje, praktika rodo, kad stogai su tokiomis čerpėmis šiandien sulaukia ir 100 metų.

Lietvamzdžiai

Lietaus vandens nutekėjimo sistema pasirenkama pagal spalvą. ABC namo lietvamzdžiai ir jų sistemos gamintojas – kompanija „Roof art“. Ji teikia išskirtinai platų latakų ir lietvamzdžių sistemų pasirinkimą. Pati lietvamzdžių sistema ne tik funkcionali, bet ir išskirtinai nepriekaištingos išvaizdos.

Stogo apšiltinimas

Šilumos ir garso izoliacijai naudojama tik ekologiška šiltinimo medžiaga, t. y. mineralinė vata „Knauf SUPAFIL“ (ne mažiau kaip 40 mm). Ši mineralinė vata pasižymi išties puikiomis savybėmis:

✔ ji išlieka nedegi visą tarnavimo laiką,

✔ yra pralaidi vandens garams,

✔ netraukia drėgmės ir nepelija,

✔ išlaiko tokį patį šilumos laidumo koeficientą,

✔ jos struktūra yra stabili, pluoštas, oro poros taip pat.

Stogo konstrukcijos montuojamos iš medienos tašų arba dvitėjų stogo sijų. Jei pageidaujate, daromas papildomas 50 mm ar 100 mm ar didesnis termoizoliacijos sluoksnis. Mineralinė vata keičiama bet kokia kita kokybiška ir ekologiška termoizoliacine medžiaga, jei dėl to susitariama iš anksto.

Kaminas

Kaminas ABC name yra skirtas tik užsakovo krosnelei, kuri didžiajame kambaryje pastatoma tik pageidaujant klientui ir už atskirą atlygį.

Kaminas virš stogo dangos išsikišęs ne mažiau kaip 600 mm ir yra padengtas cinkuoto dažyto metalo apvalkalu. Po stogo danga yra antra iki vieno metro detalė su vidiniu nerūdyjančio metalo vamzdžiu ir išoriniu cinkuoto plieno apvalkalu. Vidinis vamzdžių skersmuo siekia 150 mm. Kamino pabaiga paliekama su atviru sujungimu virš perdangos.

Tolimesni pajungimo darbai ir papildomos detalės nei į vieną siūlomo ABC namo varianto sąmatą neįtraukti, jų skaičiavimuose nėra. Kitas kaminas (-ai), reikalingi keičiant šildymo katilą į kito tipo šildymo katilą, į sąmatą neįtraukti.

50+ laimingų ABC savininkų

50+ klientų įvertinta 4.8/5

4.6/5

Visos teisės saugomos © ABC Namas 2008-2022