Koks yra ABC namas?

 

ABC namas – tai ne įprasto namo statyba, apimanti tradicinius statybos darbus darbus nuo ir iki.

Mūsų namas – tai jūsų šeimos namas, kuriame gyvens kartos. Jis bręsta kartu su jūsų šeima. Išlieka, kai vieni artimieji išeina ir nauji ateina. Tebestovi, kai taip norisi sugrįžti į vaikystės namus ir iš naujo patirti jų saugumą bei šilumą.

Mūsų siekis – pastatyti namą, kuriame, pasikeitus šeimos kartoms, galima gyventi be minčių apie rekonstrukciją ar kapitalinį remontą kaip dažnai nutinka su senomis kaimo sodybomis. Prie kurio beliktų pašluoti kiemą ar perdažyti sienas nauja spalva, kuris nereikalautų iš jūsų nuolatinės laiko, pinigų ir energijos duoklės taisymui ar lopymui, o suteiktų erdvės mėgautis buvimu bei kokybišku gyvenimu. Būtent todėl ilgi ieškojimai ir patirtis leido mums sukurti unikaliai paprastą ABC technologiją, kurioje susijungia modernumas ir laiko patikrintos statybos tradicijos.

ABC namo technologija – tai tvarus ilgaamžis mūrinis namas, atlaikantis laiko išbandymus, kuriems pasiduoda rastiniai namai ar karkasiniai namai. ABC namo energetinė klasė gali vyrauti nuo B iki A++ intervalo. Namo viduje sumontuota ekologiška ir ekonomiška šildymo sistema, komforto teikia šildomos grindys, o visos statybos metu naudojamos PREMIUM klasės medžiagos. Būtent aukšta medžiagų kokybė ir tradiciniai statybos sprendimai leidžia sukurti tvariausią Lietuvos rinkoje namą, kuris jums ir jūsų šeimai tarnaus labai ilgai, primindamas jums apie švarą ir ramybę.

Jei individualių namų statyba dažnai užtrunka nuo kelerių metų iki dešimtmečių, mes tai galime padaryti ir per 1,5, ir per 4 mėnesius. Kliento sklype pastatome mobilią apsauginę palapinę, kurios viduje atliekami visi statybos darbai. Jos dėka mūrinis namas yra sparčiai statomas ir kartu apsaugomas nuo netinkamų statyboms orų salygų, todėl namą galime greitai, kokybiškai statyti ir vasarą, ir žiemą.

Mums rūpi tokie „nematomi“ dalykai kaip šildomos grindys, po kuriomis nesikaupia pelėsis, ar tvirtos konstrukcijos, nedegių medžiagų naudojimas, kurie gaisro atveju gali išgelbėti jūsų gyvybę. Todėl kiekvienas ABC namas turi mažiausią 25 m. funkcinę garantiją.

ABC namas – tai modernus mūrinis namas, kuris prisitaiko prie besikeičiančio jūsų šeimos gyvenimo. Pagrindinės jo konstrukcijos (išorinės sienos, stogas, grindys) išlieka, o vidinės pertvaros lengvai ir pigiai keičiamos, jei norite pasidaryti didesnę svetainę ar sujungti du miegamuosius. Toks mūrinis namas taupo jūsų laiką, energiją ir finansus. Jums nereikia po dešimtmečio dėl nusidėvėjimo keisti jo stogo ar langų, nes statybos metu buvo naudojamos aukščiausios kokybės medžiagos. Taip mes suprantame modernumą ir šių dienų ekologiją.

Daugeliui žmonių namų statyba prasideda nuo svajonės, kurią greitai ant žemės nuleidžia nesibaigiantys statybų vargai. Palikite tai mums. Mes išmanome savo darbą, perimame iš jūsų visus statybų rūpesčius ir, pasirašius sutartį, išlaikome tą pačią kainą (kainas rasite paspaudę ant ABC namai ).

Jeigu norite, kad jūsų mūrinis namas būtų pastatytas greitai ir kokybiškai, registruokitės NEMOKAMAI KONSULTACIJAI.

ABC namo technologijos - kokios jos?

 

Namo statyba – ilgalaikis procesas, kuriame yra daug vienodai svarbių etapų. Mes suprantame, kad klientams svarbu žinoti viską: pamatai ir stogas, šildymo sistema ir langai, blokeliai ir gipso kartonas – tai tik dalis klausimų, kurie natūraliai iškyla kiekvienam, norinčiam gyventi name. Juk nuo naudojamų medžiagų priklauso namo statybos kaina.

Čia išskyrėme ir išsamiai aprašėme svarbiausias sudedamąsias namo dalis, apie kurias dažniausiai klausia klientai. Paskaitykite ir iš anksto sužinosite daug svarbių atsakymų! Rinkitės iš sąrašo.