+370 684 69007

ABC Namas 150

Prabangesnis pasirinkimas įvairaus dydžio šeimoms.

Šis 150 kv.m. ploto gyvenamasis namas yra patogus pasirinkimas erdviam gyvenimui. Name gali būti įrengti ir 2, ir 6 miegamieji kambariai, tad jame galite gyventi ir vieni, ir su studijuojančiais vaikais, ir su pas jus atsikrausčiusiais senyvo amžiaus tėvais. Tokio dydžio namas yra idealus variantas tiems, kurie namuose dirba ir praleidžia daug laiko. Čia numatytas darbo kambarys, erdvi drabužinė, 2 sanitarinės patalpos. Jūs galite užsisakyti stoginę 2 automobiliams su dideliu lauko sandėliu.

Šio namo statyba prasideda nuo darbo su architektu, kai suplanuojamos vidaus patalpos, pasirenkamas stogo tipas ir stogo danga, išorės ir vidaus apdaila. Kaip ir visi mūsų statomi ABC namai, šis gyvenamasis namas yra pritaikomas jūsų poreikiams ir gali keistis kartu su kintančiomis šeimos gyvenimo aplinkybėmis. Jei išsikraustė vaikai, jei vienu miegamuoju jums per daug, vidines sienas galima lengvai pakeisti pačiomis mažiausiomis sąnaudomis. Taip ABC NAMAS visada, esant reikalui, taikosi prie jūsų poreikių.

Jei namo statyba jus vargina ir svajojate atsikraustyti į visiškai įrengtą namą, mes pasirūpinsime, kad naujuose namuose jūsų lauktų visi patogumai ir netgi mėgstamiausios šlepetės.

Konstrukcinė garantija

Daug išorės dizainų

Keičiami vidaus išplanavimai

Protinga kaina

50+ laimingų ABC savininkų

50+ klientų įvertinta 4.8/5

4.6/5

Visos teisės saugomos © ABC Namas 2022