+370 684 69007

ABC Namas 148

Optimalus pasirinkimas ir mažoms, ir didelėms šeimoms.

148 kv.m. ploto gyvenamasis namas yra skirtas mažoms ir didelėms šeimoms iki 6 asmenų. Name gali būti įrengti 4-5 miegamieji kambariai, tad jame gali gyventi ir studijuojantys vaikai, ir pas jus atsikraustę senyvo amžiaus tėvai. Tokio dydžio namas yra idealus variantas tiems, kurie namuose dirba ir praleidžia daug laiko. Čia numatytas darbo kambarys, erdvi drabužinė, 2 sanitarinės patalpos. Jūs galite turėti garažą ir didelį sandėlį savo įrankiams bei įvairiems buities daiktams laikyti.

Šio namo statyba prasideda nuo darbo su architektu, kai suplanuojamos vidaus patalpos, pasirenkamas stogo tipas ir stogo danga, išorės ir vidaus apdaila. Kaip ir visi mūsų statomi ABC namai, šis gyvenamasis namas yra pritaikomas jūsų poreikiams ir gali keistis kartu su kintančiomis šeimos gyvenimo aplinkybėmis. Jei išsikraustė vaikai, jei vienu miegamuoju jums per daug, vidines sienas galima lengvai pakeisti pačiomis mažiausiomis sąnaudomis. Taip ABC NAMAS visada, esant reikalui, taikosi prie jūsų poreikių.

Jei namo statyba jus vargina ir svajojate atsikraustyti į visiškai įrengtą namą, mes pasirūpinsime, kad naujuose namuose jūsų lauktų visi patogumai ir netgi mėgstamiausios šlepetės.

Konstrukcinė garantija

Daug išorės dizainų

Keičiami vidaus išplanavimai

Protinga kaina

50+ laimingų ABC savininkų

50+ klientų įvertinta 4.8/5

4.6/5

Visos teisės saugomos © ABC Namas 2022