+370 684 69007

ABC Namas 80

Optimalus pasirinkimas 2-4 asmenų šeimai.

Ekonomiškas 80 kv. m. gyvenamo ploto ABC NAMAS tiks ir patiks šeimoms iki 4 asmenų. Name gali būti įrengti 2-3 miegamieji kambariai, kad kiekvienas turėtų savo asmeninės erdvės. Šalia namo gali būti pastatyta stoginė (garažas) 1-2 automobiliams. Jei patinka mėgautis grynu oru, įrengsime terasą, kurią papuošite žaliais augalais ir lauko baldais. Galime pasirūpinti ir tokiais dalykais kaip tvora, komunikacijų pajungimas, aplinkos apželdinimas.

Šio namo statyba prasideda nuo darbo su architektu, kai suplanuojamos vidaus patalpos, pasirenkamas stogo tipas ir stogo danga, išorės ir vidaus apdaila. Kaip ir visi mūsų statomi ABC namai, šis gyvenamasis namas yra pritaikomas jūsų poreikiams ir gali keistis kartu su kintančiomis šeimos gyvenimo aplinkybėmis. Jei išsikraustė vaikai, jei vienu miegamuoju jums per daug, vidines sienas galima lengvai pakeisti pačiomis mažiausiomis sąnaudomis. Taip ABC NAMAS visada esant reikalui taikosi prie jūsų poreikių.

Jei namo statyba jus vargina ir svajojate įsikraustyti į visiškai įrengtą namą, mes pasirūpinsime, kad naujuose namuose jūsų lauktų visi patogumai ir netgi mėgstamiausios šlepetės.

Konstrukcinė garantija

Daug išorės dizainų

Keičiami vidaus išplanavimai

Protinga kaina

50+ laimingų ABC savininkų

50+ klientų įvertinta 4.8/5

4.6/5

Visos teisės saugomos © ABC Namas 2022