+370 684 69007

ABC Namas 100

Optimalus pasirinkimas 4-5 asmenų šeimai.

100 kv. m. namas – tai patogus variantas mažoms ir vidutinėms 4-5 asmenų šeimoms. Name gali būti įrengti du, trys ar net keturi miegamieji kambariai, kad kiekvienas galėtų pasimėgauti asmenine erdve. Tokio dydžio name numatyta erdvi drabužinė – tikras modernaus namo akcentas bei 2 sanitarinės patalpos. Šalia namo gali būti pastatyta stoginė (garažas) vienam arba dviems automobiliams. Galime pasirūpinti ir tokiais dalykais kaip tvora, komunikacijų pajungimas, aplinkos apželdinimas.

Šio namo statyba prasideda nuo darbo su architektu, kai suplanuojamos vidaus patalpos, pasirenkamas stogo tipas ir stogo danga, išorės ir vidaus apdaila. Kaip ir visi mūsų statomi ABC namai, šis gyvenamasis namas yra pritaikomas jūsų poreikiams ir gali keistis kartu su kintančiomis šeimos gyvenimo aplinkybėmis. Jei išsikraustė vaikai, jei vienu miegamuoju jums per daug, vidines sienas galima lengvai pakeisti pačiomis mažiausiomis sąnaudomis. Taip ABC NAMAS visada, esant reikalui, taikosi prie jūsų poreikių.

Jei namo statyba jus vargina ir svajojate atsikraustyti į visiškai įrengtą namą, mes pasirūpinsime, kad naujuose namuose jūsų lauktų visi patogumai ir netgi mėgstamiausios šlepetės.

Konstrukcinė garantija

Daug išorės dizainų

Keičiami vidaus išplanavimai

Protinga kaina

50+ laimingų ABC savininkų

50+ klientų įvertinta 4.8/5

4.6/5

Visos teisės saugomos © ABC Namas 2022