fbpx

+370 684 69007

Pigus, taupus ir jaukus namas praktiškiems žmonėms

Nors rinkdamiesi sau būstą pasvajojame ir apie nuosavą namą, dažnai šią mintį nuvejame šalin: nepatempsiu! Manome, kad namą Lietuvoje statytis labai brangu, o rūpesčių bus daugiau, nei galėsime pakelti. Tačiau išeitis yra – tai „ABC namas“. Šis namas kainuoja pigiau nei butas, be to, jo savininkui pačiam nereikia rūpintis statyba, o ši vidutiniškai trunka tris–šešis mėnesius.

„ABC namas“ su pilna apdaila kainuoja kelis kartus pigiau nei tokio pat ploto naujos statybos butas.

 

Kodėl statytis verta

Kitaip nei bute ar sublokuotame kotedže, individualiame name nereikės taikstytis su kaimynų įpročiais ir komunalininkų primestomis taisyklėmis. Savas namas priartina prie gamtos: gera turėti savą žemės lopinėlį bei saugų kiemą bėgioti vaikams!

Tačiau dažniausia geras gyvenimas name, pastatytame vaikantis sunkiai įgyvendinamos svajonės, kainuoja pernelyg brangiai. Juk didelio namo menės per kelis aukštus turi būti šildomos ir valomos. Prižiūrėti reikia ir retai lankomus kambarius bei užkaborius, ilgainiui tampančius negyvenamais sandėliais. Be to, atžaloms palikus tėvų lizdą, didelis namas lieka pustuštis.

Jei esate įsitikinę, kad namas turėtų tarnauti jums, o ne jūs jam, jei neketinate gyvenimo praleisti amžiaus statybose, „ABC namas“ – tinkamiausias pasirinkimas. Nedidelis, ekonomiškas, mūrinis, karkasinis ar modulinis – kokio tik pageidaujate – greitai pastatomas „ABC namas“ – tai modernus atsakas praeinančiai madai statytis prabangius griozdiškus namus. „ABC namas“ su pilna apdaila kainuoja pigiau nei tokio pat ploto naujos statybos butas.

 

Kam ir kuo patrauklus

„ABC namui“ pastatyti pakanka nedidelio žemės sklypo. Todėl tokį statinį gali rinktis namų valdos sklypą turintys didmiesčių ar miestelių gyventojai. Vienaaukštis 80 m2 gyvenamojo ploto namas puikiai įsikomponuos ir į 6 arų sodininkų bendrijos sklypą. Šis, net ir pastačius namą, liks erdvus, o name puikiai išsiteks keturių asmenų šeima.

Svarbu ir tai, kad visi dokumentai ir leidimai „ABC namui“ statyti sutvarkomi daug greičiau nei didesnių kaip 80 m2 namų. „ABC namo“ projektas atitinka supaprastintų statybos projektų reikalavimus.

 

Pranašumai – dar net neįsikėlus

Taigi „ABC namo“ pranašumai ima ryškėti dar nepradėjus statybų. Beje, už vieno neįrengto naujos statybos 160 m2 namo kainą galima būtų pastatyti ir įrengti du „ABC namus“.

Statiniai „ABC namas“ yra A energinio naudingumo klasės. Šie namai statomi labai kruopščiai ir atsakingai, be reikalo netaupant, tik iš kokybiškų šiuolaikinių medžiagų. Namas statomas ant plokštuminių pamatų, jo mūras – be šalčio tiltų, stogas apšiltinamas ekologiškomis termoizoliacinėmis medžiagomis. Dėl pasirinktų vidaus apdailos medžiagų būste užtikrinamas žmogui tinkamiausias mikroklimatas. Statytojai garantuoja, kad, įsikėlus į namą, daugiau investicijų statyboms neprireiks – statybinio broko taisyti neteks.

„ABC namas“ yra kartotinio projekto (nepainiokite su tipiniu, kuris smarkiai riboja jūsų laisvę), tad statinio užsakovas daug ką gali nuspręsti pats: koks bus statinio baigtumas ir komplektacija, kaip jis bus šildomas. Pagal užsakovo norą bus sumontuotos ir vidinės pertvarinės sienos (galimi mažiausiai devyni namo patalpų planavimo variantai), komunikacijos bei įranga.

Kaip tik dėl kartotinio projekto išvengiama galimo statybos broko, užtikrinama statinio kokybė. Šis projektas nuolat tobulinamas – jo kūrėjai žengia koja kojon su vis tobulėjančiomis technologijomis, be to, įgudę ir patyrę statytojai renkasi tik mūsų klimatui tinkamas medžiagas. Tai taip pat garantuoja statinio kokybę bei ilgaamžiškumą. 

„ABC namo“ užsakovai gali apžiūrėti jau pastatytus namus ir pabendrauti su jų gyventojais, tad gali puikiai įsivaizduoti, kokį būstą turės statyboms pasibaigus. Statant „ABC namą“ jo būsimo savininko gyvenimas neapsiverčia aukštyn kojomis. Užsakovui tereikia tik kartais patvirtinti atliktus darbus. O jau maždaug po trijų mėnesių galima rengti įkurtuves.

 

Modernus, taupus ir šiltas

Kiekvienam namo savininkui rūpi, kaip būstas bus šildomas ir kiek tai kainuos. Dėl darbo ir karjeros reikalų namie praleidžiame vis mažiau laiko, tad pageidaujame šilto, tačiau ekonomiško būsto, kuriam reikia labai mažai priežiūros.

Būtent toks yra „ABC namas“ – jis pritaikytas šaltai Lietuvos žiemai ir karštai vasarai. Šilumą jame taupo konstrukcijos iš kokybiškų akyto silikato blokelių. Apšildyti tokį namą kainuoja mažiau ir dėl to, kad jis vienaaukštis ir statomas ant labai sandaraus plokštuminio pamato. Savininkui pageidaujant, viduje sumontuojama ekologiška ir ekonomiška švediška automatinė šildymo sistema „oras–vanduo“. Tokia sistema, gyventojams net ir ilgesniam laikui išvykus, patalpose nuolat palaiko optimalią temperatūrą, nes naudoja tik elektros energiją.

Jaukios privačios valdos, terasa, savas kiemas – „ABC namas“ turi viską, ko reikia patogiai ir kokybiškai gyventi. O prabangą tokiame šiltame, jaukiame ir patogiame būste susikursite patys. Beje, ar šių dienų pasaulyje tikroji prabanga nėra sielos ramybė, darnūs santykiai, galimybė kurti ir tobulėti?

50+ laimingų ABC savininkų

50+ klientų įvertinta 4.8/5

4.6/5

Visos teisės saugomos © ABC Namas 2008-2022