7 priežastys statyti ilgaamžį ABC namą „Netimero kalvose“

 

Žemės sklypų pasiūla Vilniuje ir jo apylinkese yra perteklinė, todėl lengva pasimesti renkantis tinkamą vietą šeimos namo statyboms.

Komanda „ABC namas“ sau kelia aukštus reikalavimus, todėl stato namus tik iš ilgaamžių, ekologiškų ir tvarių medžiagų. Domisi ir pataria klientams apie potencialius sklypus, kurie atitinka ABC namo klientų poreikius: gerą susisiekimą, gražią ir įkvepiančią aplinką, socialinę infrastruktūrą ir kt.

Žinoma, kiekvienas skirtingai supras, koks yra idealus sklypas ABC namo statybai. Pavyzdžiui, vaikus auginančiai šeimai aktualu, kad mokymosi įstaigos būtų arti namų. Šeima iš dviejų suaugusių asmenų, kurie dirba pašėlusiu ritmu, svajoja atitrūkti nuo miesto šurmulio. O kaip dėl vienišų žmonių? Jiems kils klausimas, kur šalia yra draugiška kaimynystė.

Atsižvelgdami į skirtingus poreikius, mes radome vietą, kur tvarus ABC namas gali išpildyti daugelio poreikius. „Netimero kalvos“, arba kitaip Mažieji Gulbinai, išskleidę sparnus laukia tų, kuriems svarbu grynas oras, puikus susisiekimas su miestu ir šalia esantis regioninis parkas, kuris garantuoja, kad šalia namų bus daug žalumos ir mažai daugiaaukščių šurmulio.

 

Patogus susisiekimas

 

Darbas iš namų populiarėja, bet daugelis iš mūsų turime tokius darbus, kai reikalingas fizinis buvimas darbo vietoje. Taigi jei gyvenamasis namas yra miesto pakraštyje, susisiekimas su kitais objektais tampa varginančiu iššūkiu.

„Netimero kalvos“ – išimtis! Miesto erdvės pasiekiamos paprastai: vos už 2,5 km nusidriekusiomis Žaliųjų ežerų ir Verkių gatvėmis, kuriomis galima lengvai susisiekti su Kalvarijų, Žirmūnų ir Antakalnio rajonais.

Tarpmiestinės magistralės: Molėtų plentas (vos už 3 km) jungiasi su Geležinio vilko gatve, taip pat statoma Vakarinio aplinkkelio jungtis ties Santariškėmis, per kurią greitai bus pasiekiamas Ukmergės plentas bei Kauno magistralė.

Pasak savivaldybės įmonės „Susisiekimo paslaugos“ direktorės Modestos Gusarovienės, plečiantis Vilniui miesto valdžia iki 2021-ųjų planuoja atidaryti 8 naujus autobusų maršrutus, tarp kurių yra Didieji ir Mažieji Gulbinai.

Papildyti šaldytuvą mėgstamiausiu maistu bus lengva, nes artimiausios parduotuvės važiuojant automobiliu pasiekiamos per 10 minučių: „Iki“ (Molėtų g. 13), „Rimi“ (Molėtų pl. 49), „Norfa“ (Molėtų pl. 47 b), modernus prekybos ir paslaugų centras „Žali“ (Visalaukio g. 1).

 

Gyvybinga bendruomenė

 

Kvartalas „Netimero kalvos“ suplanuotas taip, kad būtų statomi ne tik privatūs nuosavi namai, bet ir kuriama socialinė infrastruktūra. Tam jau yra rezervuoti sklypai komercijai ir rekreacijai.

Galimybės naudotis paslaugomis (parduotuvės, kavinės) savo rajone leidžia gyventi patogiau, susipažinti su kaimynais ir kurti bendruomenę, turinčią panašių interesų. Tokią draugišką bendruomenę sukurs dalį sklypų teritorijos įsigiję ir rezervavę būsimieji „Netimero kalvų“ gyventojai. Šiandien dar galima rinktis sklypo vietą: kampinis, vidurinis, mažesnis, didesnis. Kokį pasirinktumėte jūs?

 

Arti esantys darželiai ir mokyklos

 

„Netimero kalvos“ įkūrėjai rūpinasi, kad mokymosi įstaigos būtų pasiekiamos pėsčiomis, tad vos už 350-500 metrų rezervuoti sklypai mokyklai ir vaikų darželiui.

Šiandien veikiantys artimiausi lopšeliai-darželiai:

✔ atviras inovacijoms Vilniaus darželis-lopšelis „Malūnėlis“ (vos už 3 km),

✔ dirbantis pagal „Reggio Emilia“ programą, vertinančią vaiką kaip stiprią, galingą ir turtingą stebuklais asmenybę, – VšĮ „Smėlio pilys“ darželis „Uodo ūsai“ (5,3-5,8 km),

✔ puikiai tėvų vertinamas Nijolės darželis – mokyklėlė „Pasakėlė“ (5,3 km).

Šiandien veikiančios mokymosi įstaigos:

✔ pagarbą, atsakomybę ir kūrybiškumą skatinanti Vilniaus Balsių progimnazija (5,8 km),

✔ lietuvių – lenkų Vilniaus R. Riešės Šv. Faustinos Kovalskos pagrindinė mokykla (5,5 km).

 

Nuo miesto šurmulio – teisiai į gamtos glėbį

 

Namo sklypas šalia gamtos draustinių? Ar tai įmanoma?

O taip! Kuriamas kvartalas „Netimero kalvos“ iš vakarų pusės apdovanotos Vanaginės geomorfologiniu draustiniu (7,2 km), kur galima pasigėrėti ąžuolų tvirtybe, Verkių regioniniu parku, kuris stebina savo spalvomis, ypač saulėtą rudenį, ir jo vaizdingiausiu kraštovaizdžiu rytuose – Žaliųjų ežerų kraštovaizdžio draustiniu (vos už 2 km).

Šalia regioninio parko tarp dviejų ežerų (Gulbinų ir Balsio ežerai), tad svajonė atsigauti nuo darbo krūvio ir miesto šurmulio tampa realybe.

„Netimero kalvose“ jums pastatysime modernų, taupų ir šiltą ABC namą iš gamtai ir žmogui draugiškų medžiagų. Visa tai – vos nuo 57 221 Eu!

 

Pramogų erdvė

 

Visai šalia esantis vandens telkinys gali tapti smagi laisvalaikio pramoga.

Kaip dėl žvejybos?

Ji galima turint specialų žvejybos leidimą. Po sėkmingos žvejybos lydekos, kuojos ar riebūs karpiai garantuotai pradžiugins namų šeimininkę arba, trofėjų paleidus atgal į vandenį, žmogų, kuris myli aplinką, saugo gamtą ir jos išteklius.

O maudynės?

Kaip gi be jų! Maudymosi sezono metu reguliariai tikrinama maudyklų vandens ir smėlio kokybė, kad aplinka būtų tinkama poilsiautojų pramogoms vandenyje.

Ramių pramogų ieškantys galės plaukioti valtele, pailsėti Gulbinų ar atnaujintoje Balsio ežero poilsiavietėje.

Mėgstantiems pirtį, futbolo ir tinklinio žaidimus bei kitas aktyvias pramogas, netoliese (vos už 2,8 km) bus galima rezervuoti paslaugas „Active tourism“ komplekse.

“Netimero kalvose“ yra daug galimybių aktyviai pramogauti bei pakeisti vasaros dienas pajūryje.

 

Garbė sukurti švarią, saugią, draugišką gyvenamąja vietą sau ir kitiems

 

Lietuviai pasižymi ne tik darbštumu, bet ir gebėjimu švęsti, džiaugtis pasiekimais. O kur geriausia švęsti, jei ne namie, ypač jei turite vietos?! Turbūt kiekvienas iš mūsų visada norime pradžiuginti svečius ne tik jaukumu bei skaniais patiekalais, bet ir aplinka. Namais, kurie būtų jaukūs ir atsparūs visiems gyventojų bei gamtos išbandymams.

 

Puikus komplektas – ekologiškas namas gamtos glėbyje

 

Įmonė „ABC namas“ projektuoja tvarius, saugius, modernia klasika dvelkiančius namus ir suteikia funkcinę garantiją nuo 25 iki 200 metų atskiroms namo dalims. Ar kur nors esate tai girdėję? ABC namas – tai saugu, ramu, patvaru.

ABC namas, pastatytas iš gamtą puoselėjančių medžiagų, harmoningai įsilieja „Netimero kalvų“ kvartale.

 

Laikas veikti!

 

Išsirinkti tinkamiausią sklypą ir patikimą ilgaamžio namo statybos rangovą – sunki ir didelė atsakomybė. Paklauskite savęs, ar pasirinkto sklypo vieta, namo kokybė atitinka reikalavimus laimingam ir patogiam gyvenimui?

Kviečiame rinktis ABC namą „Netimero kalvose“ ir jau šiandien judėti sprendimo link! Kainos, vietos ir namo kokybės santykis garantuotas.

 

Turite daugiau klausimų apie sklypo įsigijimą „Netimero kalvose“? Susisiekite su Rimantu Micka mob.+370 687 37695.

 

Dar nepasirinkote statybos rangovo, bet norite gyventi ramiai ir būti užtikrinti dėl būsimo namo kokybės, statybos terminų ir eksploatacinės priežiūros? Susisiekite su komanda „ABC namas“ ir sužinokite, kaip dar šiemet galite įsikraustyti į jūsų asmeninius poreikius atitinkančius namus. Į savo modernų, taupų bei šiltą namą, pastatytą iš gamtą puoselėjančių medžiagų.

„ABC namas“ įkūrėjas Aurelijus Bambalas mob.+370 606 97888.