Sklypai namo statybai

 

Namų kvartalas „Stirnų terasos“

 

Parduodami namai įkvepiančios gamtos ir architektūrinio paveldo apsuptyje skamba per daug gerai, kad tai būtų tikra? Mes žinome, jog unikalių vietų Lietuvoje yra, o viena iš jų – „Stirnų terasos“ žaviame Lentvario miestelyje.

„Stirnų terasos“ – tai uždaras įvairaus dydžio sklypų (8,30-18,07 arai) kvartalas ramiame gamtos kampelyje, kur lengva mėgautis metų laikų kaita ir tuo pat metu – miestui įprastiems patogumams. 34 mažaaukščiai namai, pastatyti saulėtame pietiniame šlaite, į kurį veda asfaltuotas kelias, įrengti šaligatviai ir apšvietimas. Saugi bendruomenė, dvi poilsio zonos, kur gali žaisti vaikai, o prie tvenkinio – ilsėtis šeimos nariai.

Visai šalia – atgimstantis Lentvario miestelis su ne kiekvienam miesteliui būdingu charakteriu: Graužio ežeru, nuostabaus grožio Lentvario dvaru, lengvai pasiekiamomis 2 gimnazijomiss, pradine mokykla, 2 darželiais, parduotuvėmis, gydymo įstaigomis. Ir, žinoma, labai patogiu, spūsčių neturinčių susisiekimu su Vilniumi, iki kurio – vos 20 min. (iki Trakų – 10 min.).

Taip atrodo vieta, kur galite gyventi ir jūs.

Nes svajonių namas ne visada prasideda nuo sklypo įsigijimo. Dažnai nutinka, kad turite viziją, esate išsirinkę pagal savo poreikius pritaikytą ABC NAMO projektą, tačiau vietos niekaip nerandate. Jei tai yra jūsų situcija, žavios „Stirnų terasos“ laukia jūsų!

Apsilankykite www.stirnuterasos.lt

 

 

Vaivorykštės kvartalas Lentvaryje

 

Parduodami namai Lentvaryje – tai nauja, daugelio dar neatrasta vieta mėgautis savo gyvenimo kasdienybe. Nuostabia gamta ir architektūra dosniai apdovanotame Lentvario miestelyje netrukus įsikurs dar vienas individualių namų kvartalas.

Vaivorykštės kvartalas – tai 17 sklypų uždara gyvenvietė, kur galite įsikurti ir pradėti naują, kokybiškesnį, savo gyvenimo etapą. Gyvenvietė sukurta Lentvario pakraštyje, kur jūsų laukia žalios gamtos horizontai ir vos 1 min. iki Balčio ežero. Visi mažo miestelio patogumai (mokyklos, darželis, parduotuvės, poliklinika) pasiekiami itin greitai, be sostinei būdingų kamščių.

Jei norite pasistatyti namą Vaivorykštės kvartale, į jį pateksite asfaltuotomis gatvėmis. Sklype galima daryti vandens gręžinius, iki kiekvieno sklypo atvedama elektra. Patogiai išdėstyti sklypai leis išsaugoti privatumą, o kartu pasimėgauti kaimynyste, kai norisi pabendrauti ar palikti vaikus trumpai priežiūrai.

Iki Vilniaus nuvažiuosite per 20-25 min. pakeliui sutikdami tik 2 šviesoforus, tad tai patogi vieta gyventi tiems, kurie dirba Vilniuje. Vos per 7 min. nuvažiuosite į Trakus, kur galite pasimėgauti romantišku pasivaikščiojimu ar vakariene. Netoli nuo Vaivorykštės kvartalo prasideda Trakų istorinis nacionalinis parkas ir Varninkų miškas – nuostabi vieta mėgstantiems keliones dviračiu ar žygius pėsčiomis.

Šioje vietoje gali stovėti ir jūsų išsirinktas ABC namas, į kurį – mes tuo tikime – visada norės atvykti jūsų draugai, artimieji ir būsimos šeimos kartos. Nes tai, kas patikrinta laiko, tarnauja žmogui ilgai bei leidžia mėgautis gyvenimo harmonija.

Apsilankykite Vaivorykštės kvartale www.vaivoryksteskvartalas.lt !

 

Nerandate jums tinkamo sklypo?

 

Užpildykite anketą ir mes padėsime jums rasti sklypą