Įmonės įkūrėjas Aurelijus Bambalas

 

Namų statyba daugeliui yra susijusi su pinigais. Pastačiau, pardaviau, pasiėmiau pinigus. Taip nutinka, kai į statybą žiūrima tik kaip į verslą. Tačiau dažniausia žmogui ir jo šeimai namas, kurį jie nori pastatyti ar įsigyti, nėra tiesiog nekilnojamas turtas. Šis namas – tai jo kasdienis darbas, laikas, pinigai ir energija. Vieta, kur jis džiaugsis, ilsėsis, bus su savimi. Tai nepaprastai daug. Daug daugiau nei kada nors gali būti verslas. Tai yra švara ir ramybė mano bei kiekvieno įmonės darbuotojo viduje.

Tai suvokus tapo aišku, jog privalome dirbti vis geriau ir geriau, jog būtinas progresas. Turime dirbti geriausiai, o šioje srityje tai reiškia, kad mūsų namų statyba yra iš geriausių medžiagų ir patikimiausių sistemų, kai su mažiausiu medžiagų kiekiu per trumpiausią laiką pasiekiamas geriausias rezultatas. Iš laiko patikrintų sprendimų, su žmonėmis, kuriais pasitikime. Norime pateisinti žmonių viltis, kad jų skirtas laikas ir energija liktų ilgam, būtų skirta maloniam naudojimui ir teiktų džiaugsmą.

Mūsų namų statyba – tai atkaklus siekis, kad ABC namo vertė išliktų bei kiltų ir NT rinkos pardavimų prasme. Kad mūsų pastatytas namas stovėtų ir po 100 m., kai kapitalinio remonto dar neprireikė, nors tame pačiame pastate užaugo ne viena karta. O jei būstą įsigijote ne visam gyvenimui, toks namas yra puiki investicija, dėl kurios nereikia nerimauti ar abejoti. Tai mes vadiname kokybiška ramybe.

Dėl šių priežasčių mus mažai domina rąstiniai namai ar karkasinių namų statyba (tuo užsiėmėme nuo 2005 m.), kurie laikomi labai ekologiškais, bet laiko tarnavimo prasme reikalauja daug priežiūros ir eksploatacinių remonto kaštų. Turime patirties ir tvirtai žinome, jog minėtą vertę lengviausiai išlaiko mūrinis namas. Jis tarnauja ilgiausiai ir sunaudoja žymiai mažiau energijos gamybos ir eksploatacijos procesų metu. Ir būtent tai mums yra tikroji ekologija, nes tokių namų statyba leidžia sumažinti naudojamų medžiagų kiekį ir dabar, ir ateityje.

Todėl kai išgirstame klausimą, kiek kainuoja namo statyba, pinigų suma nėra tik skaičius. Tai yra ramybė dėl dabarties ir ateities, kad tai, kas mūsų sukurta, yra sukurta labai ilgam.

ABC NAMAS įkūrėjas Aurelijus Bambalas

 

Interviu su Aurelijumi Bambalu